Witamy na naszej stronie

W 1991 roku spółka cywilna rozpoczęła działalność z zakresu budownictwa przemysłowego. W 1992 roku powstało Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "BUDOPRZEM" Sp. z o.o. w Olsztynie. Siedziba spółki mieści się w Olsztynie przy ul. Orkana 5B. Na stałe zatrudnionych jest około 85 osób, a współpracujących 150. Działalność naszej firmy obejmuje całą Polskę oraz inne kraje Europy. Zgodnie z misją firmy wykonujemy inwestycje pod klucz wraz z pracami projektowymi przy zastosowaniu najnowszych technologii, udziale fachowej i doświadczonej kadry kierowniczej więcej...

Realizacje

INWESTYCJE

Inwestycja własna na sprzedaż - Olsztyn, ul. M. Skłodowskiej-Curie 19

Budynek czterokondygnacyjny mieszkalno-usługowo-biurowy o powierzchni 2461 m2 z podziemnymi miejscami garażowymi. Budynek wpisany w teren zabytkowy, dostosowany do ogólnego widoku ulicy. Zachowano charakter architektury z lat 1902-1940. Generalny wykonawca: P.B.O. Budoprzem Sp. z o.o. Generalny projektant: Pracownia Projektowa "Savoje" inż. architektury Piotr Zabiełło Projektant konstrukcji: inż. Jan Gruszewski Rozpoczęcie budowy: kwiecień 2005 r. Zakończenie budowy: I kwartał 2006 r. Budowa otrzymała Dyplom Uznania w Konkursie Związku Inżynierów i Techników Budownictwa - Budowa Roku 2005. Kliknij, aby zobaczyć powiększenie Kliknij, aby zobaczyć powiększenie
REALIZACJE PSS Społem

Budowa pawilonu handlowego. Realizacja od podstaw w istniejącej ścisłej zabudowie dzielnicy Zatorze.
Szpital Miejski

Remont i adaptacja Izby Przyjęć.
Ambasada RP - Ryga

Rekonstrukcja przedwojennego budynku. Renowacja i konserwacja wielu elementów dekoracyjnych wewnątrz budynku i elewacji. Pełna adaptacja budynku do potrzeb działalności dyplomatycznej (zgodnie ze standardami NATO). Obiekt przekazany do użytku w 2002 roku.


Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP - Olsztyn

Budynek zabytkowy, pełen remont i modernizacja. Adaptacja pomieszczenia kinowego na audytorium. Wykonanie 2004 rok.


Alfa Laval Agri Dobre Miasto.

Remont dachu, docieplanie ścian, wykonanie posadzki przemysłowej.


Browary Jurand

Gruntowny remont pomieszczeń produkcyjnych Browarów Warmińsko-Mazurskich w Olsztynie, Biskupcu i Szczytnie. Ze względu na dużą wilgotność i niską temperaturę zastosowano specjlaną technologię i materiały.


Budoprzem

Dawny budynek magazynowy, zmodernizowany stanowi własność i siedzibę firmy. Obiekt objęty ochroną konserwatorską od 1988 r. i wpisany do rejestru zabytków.


Stacja elektroenergetyczna Mątki koło Olsztyna.

Niwelacja terenu o powierzchni ośmiu hektarów przeznaczonego pod słupy wysokiego napięcia.


Inka

Budynek wkomponowany w ścisłą zabudowę Starego Miasta jest rezultatem śmiałego i kontrowersyjnego rozwiązania architektonicznego, oraz wykorzystania najnowszych materiałów i rozwiązań technicznych.


Areszt Śledczy

Prace adaptacyjno-modernizacyjne w stuletnim budynku Aresztu Śledczego. Dokonaliśmy kompleksowej modernizacji przystosowując areszt do wymogów europejskich.


Obiekty Zabytkowe

Renowacja i odbudowa elementów zdobniczych Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odtworzenie murów obronnych przy wspólpracy z konserwatorem zabytków.


Lactima

Rozbudowa hali magazynowej, nadbudowa kondygnacji budynku biurowego. Budowa magazynu logistycznego z zapleczem. Obiekt oddany do użytku w 2004 r.


Mc Donald's

Budowa restauracji Mc Donald's w Ostródzie, Suwałkach i Olsztynie.


Orlen

Stacja paliw tworzona od podstaw na bazie starej stacji paliw.


Plus-Discount

Pełen zakres robót budowlanych "pod klucz" łącznie z dokumentacją projektową, wszelkimi uzgodnieniami i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.


Radio Olsztyn

Rozbudowa obiektu łącznie z architekturą wnętrz dostosowana do potrzeb pracy Radia.


PSS Społem

Rozbudowa i remont obiektu przy ulicy Jeziornej. Posadzki wykonano metodą wibracyjną.


Urząd Celny

Oddział Celny w Olsztynie. Remont i adaptacja budynku na potrzeby odpraw celnych.


Najwyższa Izba Kontroli

Delegatura w Olsztynie Obiekt wpisany do rejestru zabytków. Modernizacja i adaptacja na potrzeby biura - 2004 r.


Copyright © by Budoprzem
Design & CMS by Galindia
główna | aktualności | o firmie | realizacje | oferta deweloperska | partnerzy | kontakt | Informacje i ogłoszenia |